Сторінка фізінструктора

Пріоритетні напрями роботи фізичного виховання

1. Поповнення та оновлення фізкультурно-спортивної бази з урахуванням різноманітності та поліфункціональності обладнання, посібників, рухливих ігор.

2. Здійснення аналізу стану здоров’я дітей (показники захворюваності) та рівня їхнього фізичного розвитку і підготовленості (антропометричні відомості, виконання основних рухів).

3. Удосконалення форм активності  дітей під час різних режимних процесів відповідно до вимог Державної базової програми.

4. Забезпечення комплексного підходу в системі роботи  з фізичного виховання за такими аспектами:

·      взаємозв’язок та взаємодоповнення різних режимних процесів – ранкової гімнастики, фізкультхвилинок,  занять з фізкультури;

·      урахування стану здоров’я дітей під час організації та проведення профілактично - корекційної роботи;

·      інтеграція занять з фізкультури  з іншими видами діяльності;

·      модернізація фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми.

5. Забезпечення психологічного комфорту дітей (емоційний контакт вихователя з малюками, ігри, вправи, психоетюди тощо).

В закладі працює інструктор з фізичної культури: Козир Віктор Миколайович - педагогічний стаж - 5 років, кваліфікаційна категорія "спеціаліст другої ктегорії"

ЗАХОДИ

по проведенню Дня фізичної культури і спорту та Олімпійського тижня

в ДНЗ №37 «Ластівка»

10.09. – 17.09. 2016 року

п\п

Назва заходу

Термін виконання

відповідальні

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Урочисте відкриття

Розвага для дітей молодших груп №12 та №4 «Весела ігротека»

Розвага для старших груп №2, №5 «Зелений вогник»

Екскурсія на стадіон «Зірка» старша група №11

Консультація для педагогічних працівників на тему: «Скільки руху потрібно дитині»;

Консультація для батьків на тему: «Завдання сімۥї щодо народження здорової дитини».

Придбати дидактичний матеріал до занять з питань фізичної культури і спорту

Збільшити рухову активність дітей за рахунок проведення рухливих ігор, піших переходів, змагань, фізкультурних пауз тощо.

Висвітлювати питання ведення здорового способу життя та хід проведення Олімпійського тижня на сайті дошкільного закладу.

В батьківських куточках розмістити інформацію з питань пропаганди здорового способу життя.

10.09.16р.

11.09.16р.

12.09.16р.

13.09.16р.