Кіровоград. Дитячий садок № 37 "Ластівка"

 





Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Мережа груп

 
В дошкільному закладі функціонує 15 груп, з них 12 дошкільні та 3 групи для дітей раннього віку, виховується 535 дітей. З метою задоволення потреб батьків в дошкільному закладі відкрито 5 спеціалізованих груп: з них 2 групи для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату та 3 групи для дітей з вадами мовлення.
 Зметою вдосконалення змісту та форм господарської діяльності, направленої на зміцнення матеріальної бази, ефективного спрямування коштів дошкільний заклад в 2000 році перейшов на самостійний баланс. Дошкільний заклад комп"ютиризовано.
В дошкільному закладі створені необхідні умови для здійснення навчально-виховної роботи: функціонують сучасно обладнані групові кімнати, спортивна та музична зали, фізіотерапевтичний кабінет. 

ГРУПА №1 ІІ молодша   (3-4 роки) 

Вихователі: Сєдих Ірина Ігорівна - педагогічний стаж - 25 років, 10 розряд, звання "вихователь- методист"
          Бериславська Ірина Миколаївна - педагогічний стаж - 11 років, категорія "спеціаліст ІІ категорії"
Помічник вихователя - Балануца Людмила Петрівна
Режим роботи: 7.00-17.30

ГРУПА №2

група середня (4-5 років) ортопедична.
Вихователі: Вовченко Тетяна Дмитрівна - педагогічний стаж 37 років, 10 розряд, звання "вихователь-методист";
                 Янталець Анна Вікторівна - педагогічний стаж 8 років, категорія "спеціаліст"
Помічник вихователя - Постолюк Світлана Олександрівна.
Режим роботи: 7.00-17.30

ГРУПА №3

група старша (5-6 років)  логопедична
Вихователі: Тидоренко Тетяна Вікторівна - педагогічний стаж 13 років, категорія "спеціаліст першої категорії";
                    Мороз Олена Валеріївна - педагогічний стаж 26років, 10 розряд.
Помічник вихователя - Гребінник Наталія Миколаївна.
Режим роботи: 7.00-17.30

ГРУПА №4

 група І молодша (2-3 роки) чергова
Вихователі: Гердова Інна Станіславівна - педагогічний стаж 19 років,
                                                                               категорія "спеціаліст першої категорії".
                  Шлляніна Катерина - педагогічний стаж 4 роки, категорія "спеціаліст".
Помічник вихователя: Костенко Надія Василівна
 Режим роботи: 7.00-19.00

ГРУПА №5

група середня (4-5 років) ортопедична
Вихователі: Бабіч Наталія Василівна - педагогічний стаж 35 років,
                                                                       категорія "спеціаліст вищої категорії".
     Оленнікова Алла Петрівна - педагогічний стаж 27 років, категорія "спеціаліст вищої  категорії".
Помічник вихователя: Кедря Катерина Миколаївна
Режим роботи: 7.00-17.30

ГРУПА №6

група середня  (4-5 років) 
Вихователі: Бадіна Тетяна Андріївна - педагогічний стаж 14 років, категорія "спеціаліст першої категорії".
                    Кудін Алла Олександрівна-- педагогічний стаж 31 рік 10 розряд
Помічник вихователя - Лішенко Тетяна Анатоліївна
Режим роботи: 7.00-17.30

ГРУПА №7

ІІ молодша  група (3-4 роки) чергова
Вихователі: Денисенко Людмила Петрівна - педагогічний стаж 35 років,
                                                  категорія "спеціаліст вищої категорії", звання "вихователь-методист".
Микитюк Ганна Марківна - педагогічний стаж 40 років, 10 розряд,
                                                       звання "вихователь-методист".
Помічник вихователя: Стаценко Світлана Олександрівна
Режим роботи: 7.00-19.00

ГРУПА №8

старша логопедична  група:
Вихователі: Багаченко Ольга Станіславівна - педагогічний стаж 28 років,
                  категорія "спеціаліст першої категорії"
Кроть Віталіна Ігорівна  - педагогічний стаж 2 роки, категорія "спеціаліст"
Помічник вихователя: Безлатня Наталія Іванівна
Режим роботи: 7.00-17.30

ГРУПА №9

старша   група
Вихователі: Костенко Наталія Миколаївна - педагогічний стаж 27 років, 10 розряд
Калюжна Лілія Анатолївна  -педагогічний стаж  23 роки категорія "спеціаліст Iкатегорії"
Помічник вихователя: Куленко Тетяна Володимирівна
Режим роботи: 7.00-17 30

ГРУПА №10

старша логопедична
Вихователі: Козакова Дар"я Анатоліївна - педагогічний стаж 6 років, категорія "спеціаліст ІІ категорії"
                    Мамренко Наталыя Іванівна - 7років,  категорія "спеціаліст".  
Помічник вихователя: Буханенко Ольга Анатоліївна
Режим роботи: 7.00-17. 30

ГРУПА №11

І молодша, чергова
Вихователі: Хмельницька Наталія Григорівна - педагогічний стаж 39 років,
                                                                       категорія "спеціаліст вищої категорії";
Херсун Олена Олександрівна- педагогічний стаж 5 років, категорія "спеціаліст"     
Помічник вихователя: Талдикіна Надія Василівна
Режим роботи: 7.00-19.00

ГРУПА №12

група середня (4-5років) 
Вихователі: Щербина Валентина Іллівна - педагогічний стаж 24 роки, 10 розряд
Моторна Лариса Андріївна - педагогічний стаж 18 років,  10 розряд
Помічник вихователя: Насонова Ольга Михайлівна
Режим роботи: 7.00-17.30
ГРУПА №13
група І молодша  (2-3роки)
Вихователі: Сілкіна Антоніна Анатоліївна, 10 розряд, педагогічний стаж 5 років;
Слука Віталіна Іванівна - педагогічний стаж 6 років, категорія "спеціаліст".
Помічник вихователя: Небесна Жанна Василівна
Режим роботи: 7.00-17.30
 

ГРУПА №14

ІІ молодша група(3-4 роки)
Вихователі:Діма Тетяна Володимирівна - педагогічний стаж - 12 років, 10 розряд;
Касаткіна Анна Сергіївна - педагогічний стаж 6 років, категорія "спеціаліст".
Помічник вихователя: Дорожинська Людмила Василівна

Режим роботи: 7.00-17.30

 

ГРУПА №15

група ІІ молодша (3-4 роки) чергова

Вихователі: Макєєва Світлана Вікторівна- педагогічний стаж 4 роки, 10 розряд

Нестеренко Юлія Валеріївна - педагогічний стаж 1 рік, категорія "спеціаліст"

Помічник вихователя - Яковчук Аліна Олександрівна

Режим роботи: 7.00-19.00