Кіровоград. Дитячий садок № 37 "Ластівка"

 





Календари на любой год - Календарь.Юрец.Ру

Гурткова робота в ДНЗ

 

Графік роботи

керівника гуртка хореографії

Сотніченко Оксани Валеріївни

на 2018-2019 навчальний рік

ПОНЕДІЛОК

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.35 старша група №2 (ІІ підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.40- 16.05 старша група №5 (ІІ підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.10-16.40  старша група №6 (ІІ підгрупа)- 8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

ВІВТОРОК

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.25 ІІ молодша група №4 (ІІ підгрупа)  - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.30- 15.45 ІІ молодша група №11 (ІІ підгрупа) – 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.50-16.10 середня група №1 (ІІ підгрупа)- 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.15-16.40 старша група №10 (ІІ підгрупа) - 8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

СЕРЕДА

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.35 старша група №12 (ІІ підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.40- 16.05 старша група №2 (ІІ підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.10-16.40  старша група №5 (ІІ підгрупа) – 8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

ЧЕТВЕР

ІІ половина дня

15.00-15.05 – підготовка до занять, перехід дітей

15.05-15.25 середня група №7 (ІІ підгрупа)  - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.30- 15.50 середня група №8 (ІІ підгрупа) – 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.55-16.15 середня група №9 (ІІ підгрупа) – 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.20-16.45  старша група №6 (ІІ підгрупа)- 3 хвилини перерва (повернення дітей у групу)

ПЯТНИЦЯ

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.35 старша група №12 (ІІ підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.40- 16.05 старша група №10 (ІІ підгрупа) - 20 хвилин перерва (перехід до іншого корпусу)

16.25-16.40  ІІ молодша група №13 (ІІ підгрупа)-  8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

 

 

 

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКА ХОРЕОГРАФІЇ

НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

Назва гуртка

Місце проведення

група

День тижня

Час проведення заняття

Гурток

хореографії

Музична  зала

 ІІ молодша  №4

(ІІ підгрупа)

Вівторок

15.10-15-25

Музична зала

ІІ молодша №11

(ІІ підгрупа)

Вівторок

 

15.30-15-45

 

Спальна кімната групи №13

ІІ молодша №13

(ІІ підгрупа)

Пятниця

 

16.25-16.40

 

Музична зала

Середня №1

(ІІ підгрупа)

Вівторок

 

15.50-16.10

 

Музична зала

Середня №7

(ІІ підгрупа)

Четвер

15.05-15.25

 

Музична зала

Середня №8

(ІІ підгрупа)

Четвер

15.30-15.50

 

Музична зала

 

Середня №9

(ІІ підгрупа)

Четвер

15.55-16.15

 

Спорт. зала

Старша №2

(ІІ підгрупа)

Понеділок

15.10-15.35

Музична зала

Середа  

15.40-16.05

Музична зала

Старша №6

(ІІ підгрупа)

Понеділок

16.10-16.40

Четвер

16.20-16.45

 Спорт. зала

Старша №5

(ІІ підгрупа)

Понеділок

15.40-16-05

Музична зала

Середа

16.10-16.40

Музична зала

Старша №10

(ІІ підгрупа)

Вівторок

16.15-16-40

П’ятниця

15.40-16.05

 Спорт. зала

Старша №12

(ІІ підгрупа)

Середа

15.10-15-35

П’ятниця

15.10-15.35

 

 

 

 

Графік роботи

керівника гуртка англійської мови

Коваль Тетяни Миколаївни

на 2018-2019 навчальний рік

ПОНЕДІЛОК

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.35 старша група №2 (І підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.40- 16.05 старша група №5 (І підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.10-16.40  старша група №6 (І підгрупа)- 8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

ВІВТОРОК

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.25 ІІ молодша група №4 (І підгрупа)  - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.30- 15.45 ІІ молодша група №11 (І підгрупа) – 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.50-16.10 середня група №1 (І підгрупа)- 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.15-16.40 старша група №10 (І підгрупа) - 8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

СЕРЕДА

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.35 старша група №12 (І підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.40- 16.05 старша група №2 (І підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.10-16.40  старша група №5 (І підгрупа) – 8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

ЧЕТВЕР

ІІ половина дня

15.00-15.05 – підготовка до занять, перехід дітей

15.05-15.25 середня група №7 (І підгрупа)  - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.30- 15.50 середня група №8 (І підгрупа) – 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.55-16.15 середня група №9 (І підгрупа) – 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.20-16.45  старша група №6 (І підгрупа)- 3 хвилини перерва (повернення дітей у групу)

ПЯТНИЦЯ

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.35 старша група №12 (І підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.40- 16.05 старша група №10 (І підгрупа) - 20 хвилин перерва (перехід до іншого корпусу)

16.25-16.40  ІІ молодша група №13 (І підгрупа)-  8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

 

 

 

 

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Назва гуртка

Місце проведення

група

День тижня

Час проведення заняття

Гурток

англійської мови

Логопедичний кабінет

 

 ІІ молодша  №4

(І підгрупа)

Вівторок

15.10-15-25

ІІ молодша №11

(І підгрупа)

Вівторок

 

15.30-15-45

 

Групова кімната групи №13

ІІ молодша №13

(І підгрупа)

Пятниця

 

16.25-16.40

 

Логопедичний кабінет

Середня №1

(І підгрупа)

Вівторок

 

15.50-16.10

 

Середня №7

(І підгрупа)

Четвер

15.05-15.25

 

Середня №8

(І підгрупа)

Четвер

15.30-15.50

 

Середня №9

(І підгрупа)

Четвер

15.55-16.15

 

Старша №2

(І підгрупа)

Понеділок

15.10-15.35

Середа 

15.40-16.05

Старша №6

(І підгрупа)

Понеділок

16.10-16.40

Четвер

16.20-16.45

Старша №5

(І підгрупа)

Понеділок

15.40-16-05

Середа

16.10-16.40

Старша №10

(І підгрупа)

Вівторок

16.15-16-40

П’ятниця

15.40-16.05

Старша №12

(І підгрупа)

Середа

15.10-15-35

П’ятниця

15.10-15.35

 

 

 

 

Графік роботи

керівника мистецького гуртка

Фролової Надії Володимирівни

на 2018-2019 навчальний рік

ПОНЕДІЛОК

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.35 старша група №2 (ІІІ підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.40- 16.05 старша група №5 (ІІІ підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.10-16.40  старша група №6 (ІІІ підгрупа)- 8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

ВІВТОРОК

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.25 ІІ молодша група №4 (ІІІ підгрупа)  - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.30- 15.45 ІІ молодша група №11 (ІІІ підгрупа) – 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.50-16.10 середня група №1 (ІІІ підгрупа)- 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.15-16.40 старша група №10 (ІІІ підгрупа) - 8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

СЕРЕДА

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.35 старша група №12 (ІІІ підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.40- 16.05 старша група №2 (ІІІ підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.10-16.40  старша група №5 (ІІІ підгрупа) – 8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

ЧЕТВЕР

ІІ половина дня

15.00-15.05 – підготовка до занять, перехід дітей

15.05-15.25 середня група №7 (ІІІ підгрупа)  - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.30- 15.50 середня група №8 (ІІІ підгрупа) – 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.55-16.15 середня група №9 (ІІІ підгрупа) – 5 хвилин перерва (перехід дітей)

16.20-16.45  старша група №6 (ІІІ підгрупа)- 3 хвилини перерва (повернення дітей у групу)

ПЯТНИЦЯ

ІІ половина дня

15.00-15.10 – підготовка до занять, перехід дітей

15.10-15.35 старша група №12 (ІІІ підгрупа) - 5 хвилин перерва (перехід дітей)

15.40- 16.05 старша група №10 (ІІІ підгрупа) - 20 хвилин перерва (перехід до іншого корпусу)

16.25-16.40  ІІ молодша група №13 (ІІІ підгрупа)-  8 хвилин перерва (повернення дітей у групу)

 

 

 

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ МИСТЕЦЬКОГО ГУРТКА

НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Назва гуртка

Місце проведення

група

День тижня

Час проведення заняття

Мистецький гурток

Кабінет для гурткової роботи

 ІІ молодша  №4

(ІІІ підгрупа)

Вівторок

15.10-15-25

ІІ молодша №11

(ІІІ підгрупа)

Вівторок

 

15.30-15-45

 

Кабінет для гурткової роботи (корпус молодших класів ЗОШ №1)

ІІ молодша №13

(ІІІ підгрупа)

Пятниця

 

16.25-16.40

 

Кабінет для гурткової роботи

Середня №1

(ІІІ підгрупа)

Вівторок

 

15.50-16.10

 

Середня №7

(ІІІ підгрупа)

Четвер

15.05-15.25

 

Середня №8

(ІІІ підгрупа)

Четвер

15.30-15.50

 

Середня №9

(ІІІ підгрупа)

Четвер

15.55-16.15

 

Старша №2

(ІІІ підгрупа)

Понеділок

15.10-15.35

Середа 

15.40-16.05

Старша №6

(ІІІ підгрупа)

Понеділок

16.10-16.40

Четвер

16.20-16.45

Старша №5

(ІІІ підгрупа)

Понеділок

15.40-16-05

Середа

16.10-16.40

Старша №10

(ІІІ підгрупа)

Вівторок

16.15-16-40

П’ятниця

15.40-16.05

Старша №12

(ІІІ підгрупа)

Середа

15.10-15-35

П’ятниця

15.10-15.35