"Зимове фіточаювання"

ЗМІЦНЮЄМО ІМУНІТЕТ ТА МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ'Я
     - що може краще підняти настрій, зняти емоційне напруження ніж приємне чаювання в теплому колі друзів?
     - у січні цивілізований світ відзначає Міжнародний день чаю. Наш заклад не залишився осторонь. Всі учасники освітнього процесу взяли участь у чаюванні з вітамінним, цілющим чаєм та смаколиками.

- під час заходу вихованці отримали психологічне розвантаження, гарний настрій та позитивні емоції. Діти із задоволенням смакували цілющі чаї, підвищували імунітет та дізналися багато нового про лікувальні властивості рослин рідного краю.

В рамках Тижня життєдіяльності "Журба здоров"я відбирає,а радісна думка прибавляє!" в ДНЗ проведено виховний захід "Лікарські рослини рідного краю".

Діти пригадали, які лікарські рослини вони знають, мають лікувальні властивості, в яку пору року збирають, які трави ростуть у лісі, полі, на присадибних ділянках. Та найважливішим завершенням заходу стало фіточаювання.