Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №37 "Ластівка" комбінованого типу м. Кропивницький
 
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №37 "Ластівка" комбінованого типу . м. Кропивницький





Атестаційний звіт Хищенко Марини Вікторівни

 

посилання на презентацію

https://www.youtube.com/watch?v=NUOT_c12iWE

 

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 37 « Ластівка »

комбінованого тип

                        

Інтегроване заняття для дітей раннього віку із сенсорного розвитку

на тему:

«Зимові фантазії»

 

                                                 

 

Підготувала вихователь  :

Хищенко М.В.

 

                                                        

               

                                м. Кропивницький 2024р

 

Мета: продовжувати знайомити дітей з зимою, її ознаками, властивостями снігу; закріплювати знання про кольори (жовтий, червоний, зелений) та ахроматичний білий колір; формувати комунікативні навички шляхом використання різних завдань: пізнавальних, дослідницьких; розвивати увагу, пам'ять, мовлення, дрібну моторику рук, сенсорні уявлення про колір; формувати цілісне сприйняття предмету, учити правильно розташовувати готові форми, активізувати мову в час і після виконання завдання, виховувати самостійність, пізнавальний інтерес до навколишньої діяльності.

Матеріали: зайчик; сніговик; корзина з морквою; декорація зимової лісової галявини;  декорації снігу.

Попередня робота: знайомлення дітей з властивостями снігу; спостереження в природі, проведення систематичних занять із сенсорного розвитку дітей раннього віку, обстеження предметів за величиною, формою, кольором

 

Хід заняття

Вихователь організовує дітей до заняття.

Дітки погляньте скільки гостей до нас завітали, давайте з ними привітаємося

Доброго ранку! Доброго дня!

Бажаємо усім ми здоров’я й добра!

Ой дітки, щось так холодно мені стало (звуки хуртелиці)

А ви знаєте, яка зараз пора року?

На вулиці тепло чи холодно?

Ой погляньте на землі лежать сніги.

Скрізь, куди сягає око,

Кучугури навкруги.

Погляньте скільки снігу намело! Такі великі кучі снігу називаються кучугурами.

Хтось стукає у двері

Зявляється Зайчик

  • Доброго ранку, малята! Як у вас затишно і красиво! Мені у вас дуже подобається! Малята, я хотів вас запросити у гості! Скоро Новий рік, а у мене ще ялинка не прикрашена! Допоможете мені її прикрасити?

Звісно, Зайчику, ми з малятами допоможемо тобі!

  • Дякую вам, мої хороші. Тоді скоріш вирушайте до лісу на пошук моєї хатинки! А я побіжу уперед, щоб приготувати ялинку для прикрашання, бо її снігом трішки притрусило. Буду чекати вас!

Ну що дітки підемо до Зайчика в гості?

Діти, але в гості без смаколиків не ходять! Як ви думаєте, що любить їсти Зайчик? (моркву) Так, молодці! Ось я приготувала корзинку з морквою для зайчика, беріть її ходімо шукати зайчикову хатинку.

Діти з вихователем вирушають у подорож.

Ми у гості ідемо,

І смаколики несемо.

Через палиці пройди

Та в кучугури не в упади.

По дорозі озернись

Вліво-вправо повернись.

Ми прийшли у ліс зимовий,

Таємничий і казковий.

Погляньте, хто нас зустрічає.

Хто це? (сніговик)

Так, це веселий сніговик

До морозу, снігу звик

Ніс – морквину підіймає

Нас він радо всіх вітає.

Так, це Сніговик. Давайте привітаємося з ним.

Малята, погляньте, а Сніговик сумний? Давайте розвеселимо сніговика і знайдемо йому друзів.

Розвеселимо сніговика?

Дидактична гра «Зроби сніговика»

Погляньте, який сніговичок радісний , що у нього скільки друзів зявилося. Тепер йому не буде самотньо.

Він дякує нам за таких гарних мельньких друзів.

А нам час вирушати далі!

Діти крокують і переступають через кучі снігу, ходьба по хвилястій доріжці.

Погляньте скільки снігу намело!

Давайте поглянемо, що за цією кучугурою заховано.

Це чиясь хатинка.

До лісочку ми прийшли,

І тут зайчика знайшли.

Гей, вухатий, йди до нас,

З малюками грати час.

Фізкультхвилинка «Танцювали зайчики у гайку»

  • Малята, допоможете мені прикрасити ялинку до свята?

Ти також зайчику часу не гай, також ялинку прикрашай.

Дидактична гра на липучках «Прикрась ялинку»

Зайчику ми тобі допомогли прикрасити ялинку, а тепер нам час повертатися до дитячого садочка.

  • Дякую малята, що завітали до мене в ліс та допомогли прикрасити ялинку. Я вам підготував смаколики .

Діти обходять кучугури та потрапляють в дитячий садок.

Підсумок заняття

Я дуже задоволена кожним із вас. Ви молодці , зробили багато добрих справ у лісі.

Діти вам сподобалася подорож?

Кого ми зустріли в лісі?

Кому ми допомогли знайти друзів?

Що допомогли зробити зайчикові?

Молодці, дякую вам!