Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №37 "Ластівка" комбінованого типу м. Кропивницький
 
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №37 "Ластівка" комбінованого типу . м. Кропивницький





Атестаційний звіт Шевченко Анни Сергіївни

посилання на презентацію

https://docs.google.com/presentation/d/1mTqFiTCeLLOYu9SiY8L12TY7R3c1K7AB/mobilepresent?slide=id.p8

 

Дошкільний   навчальний  заклад (ясла-садок) №37 «Ластівка»

                                    комбінованого  типу

 

                             Конспект заняття  на  тему :

« Їжа. Здорове харчування»

                                                                        

 

 

Керівник гуртка

з англійської мови

Шевченко А.С.

 

Тема. Їжа. Здорове харчування.

Мета. Активізувати в мовленні дітей назви продуктів харчування англійською мовою; розширити знання про види продуктів ; розвивати пам'ять, логічне мислення; виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання. Малюнки із зображенням різних продуктів, зображення пір року та погоди, зображення кольорів, відеозображення.

Тип заняття. Комбінований.

Методи роботи. Бесіда, пояснення, вправи, ілюстрування, демонстрування.

 

План проведення заняття

І. Вступна частина

Організація вихованців до навчання.

Актуалізація опорних знань.

Мотивація навчальної діяльності, повідомлення теми, мети заняття.

ІІ. Основна частина                   

Вивчення нового матеріалу (сприйняття  й усвідомлення  нового навчального матеріалу).

Первинне закріплення нового матеріалу і організація роботи, спрямованої на вироблення в учнів умінь і навичок застосування знань на практиці.

 ІІІ. Заключна частина

Підведення підсумків заняття.

 

Хід заняття

І. Вступна частина

Організація вихованців до навчання.

Привітання

1.Привітання. Діти та педагог вітаються під пісню “Hello. How are you?” .

Актуалізація опорних знань.

 

Мовленнєва зарядка

 

Педагог: Давайте пограємо в гру «Інтерв’ю». Зараз ланцюжком спробуємо розповісти про свій настрій англійською мовою. Але спочатку давайте повторимо який настрій буває. (Діти повторюють за педагогом види настрою) Запитайте один в одного: «How are you today?» і дайте відповідь «I am…».

 

Педагог: А зараз давайте подивимось у вікно і пригадаємо які пори року та погоду ми знаємо. Я буду показувати картинку із зображенням пори року та погодою, а ви називатимете її англійською мовою.

 

Повідомлення теми, мети заняття і мотивація діяльності.

Педагог: Діти, сьогодні ми продовжуватимемо вчитися називати продукти англійською мовою.

 

ІІ. Основна частина

          Вивчення нового матеріалу (сприйняття й усвідомлення  нового навчального матеріалу)

 

Гра «Ехо»

Педагог: Давайте ми пограємо у гру «Ехо» я буду називати вам продукти, а ви повинні повторювати за мною.

Діти повторюють за педагогом нові ЛО.

 

Гра «Yes or No

Педагог запитує у дітей про продукти, а діти мають погоджуються чи ні. Якщо вони згодні то кажуть YES, якщо ні то кажуть NO.

 

Гра «Порахуй»

Педагог: Молодці. Зараз спробуємо порахувати продукти, але спочатку давайте повторимо рахунок до 20 всі разом. (Педагог демонструє відео  із цифрами, а діти повинні рахувати)

 

Гра What colour is it?

Педагог: Діти, давайте подивимось уважно на малюнок із даними продуктами , якого кольору вони? Але спочатку повторимо кольори, які ми знаємо.

 

Фізкультхвилинка

Педагог разом із дітьми повторюють рухи  та руханку англійською мовою (відео) і виконують відповідні рухи.

 

Первинне закріплення нового матеріалу і організація роботи,

спрямованої на вироблення в дітей умінь і навичок застосування знань на практиці.

Педагог: Very nice of you! Сподобалась вам вправа?

Діти відповідають.

Педагог:  Пропоную пограти в гру « На смак вгадай  та назву дай», перевіримо як ви запам’ятали нові слова (нарізуються  різні  фрукти в тарілку ,дитина куштує на смак, називає англійською мовою)

 

Гра 2. What is missing?

Педагог: А зараз я пропоную вам пограти в гру «Що зникло», ви маєте закрити очі, а коли ви відкриєте то називаєте той предмет який зник на дошці.

ІІІ. Заключна частина

Підведення підсумків заняття.

Педагог: Very good! Підходить кінець нашого заняття. Давайте прощатися .

Діти:   Good bye. Bye-bye.

             Good bye. Bye-bye.

             Good bye. Bye-bye.

Педагог: The lesson is over. Good-bye.

Наостанок учитель  видає дітям невеличкі бонуси у  вигляді наліпок за  активну  участь на уроці.

         

 

 

 

 

     м. Кропивницький  2024 р.